Balayı Villaları - Romantik Balayı Tatili | Villa Adresi
Toplam 261 adet sonuç bulundu.

BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 3

Villa Likapa 3

Haftalık / 22000 - 45000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 4

Villa Likapa 4

Haftalık / 20000 - 42000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Egehan

Villa Egehan

Haftalık / 16100 - 39950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Alyans

Villa Alyans

Haftalık / 21000 - 65000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Sisters

Villa Sisters

Haftalık / 19950 - 57500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Story

Villa Story

Haftalık / 16800 - 45150 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Bayındır Yağmur

Villa Bayındır Yağmur

Haftalık / 13125 - 61250 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Rigel

Villa Rigel

Haftalık / 21000 - 42000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Derin Duo

Villa Derin Duo

Haftalık / 14700 - 41300 TL
DENİZ MANZARALI
Villa Patika-3

Villa Patika-3

Haftalık / 30000 - 63000 TL


SEÇENEKLERİNİZİ BELİRLEYİN

VİLLA TEMALARI


İLGİLİ YAZILAR

Sizin İçin Seçtiklerimiz

BALAYI VİLLALARI

Yoğun ve tempolu geçen evlilik hazırlığı sürecinden sonra her çiftin hayali olan huzurlu, konforlu, keyifli bir balayı tatiline çıkan en kestirme yol, sizler için seçtiğimiz kiralık balayı villalarıdır. 

Balayı tatillerini gözlerden uzak geçirmek isteyen çiftlerimiz kendilerine ait havuz ve havuz terasında lüks döşenmiş balayı villalarının tadını çıkarabilirler. Kalkan merkezde yer alan balayı villalarımızı tercih eden çiftlerimiz aynı zamanda buradaki restaurant, kafe ve barlarda diledikleri gibi vakit geçirebilirler. 

Bunun yanı sıra merkezden uzak daha sakin ve sessiz bir ortamda balayı tatillerini geçirmek isteyen çiftlerimiz için ise doğa manzaralı balayı villası seçeneklerimizde mevcut. Kalkan eşsiz denizi, temiz havası ve yeşillin her tonunu içerisinde barındıran doğası ile sizlere unutulmaz bir balayı vaad ediyor. 

Balayı villaları her mevsim çiftlerimize hizmet verebilmek adına farklı özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan biri kış aylarını tercih eden çiftlerimiz için oldukça kullanışlı olacak olan kapalı ve ısıtmalı havuzlu villalarımızdır. 

Peki, balayınızı büyük oteller yerine lüks balayı villalarında geçirmenize sebep olacak ayrıcalıklar nelerdir? 

Balayı villalarında tatiliniz boyunca sadece sizin kullanımınıza ait havuz ve havuz terası, bazı lüks balayı villalarında ise sauna, hamam, sinema salonu gibi lüks seçeneklerden faydalanabilmektesiniz. Üstelik bunların yanı sıra her bütçeye uygun ekonomik balayı villalarına da sitemizden ulaşmanız mümkün. Havuz ve havuz terası korunaklı, dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış muhafazakar balayı villaları ise İslami kurallara özen gösteren, muhafazakar çiftlerimiz için gözlerden uzak bir balayı tatili imkanı sunmaktadır. 

Özellikle yaza yaklaşan aylarda ve hatta kıştan başlayan rezervasyon talepleri balayı villalarını daha da tercih edilir hale getirmektedir. Balayı villası kiralama konusunda planlarınızı erkenden yapmanızı ve bizlerle vakit kaybetmeden iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.