Muhafazakar Villalar - Korunaklı Villa Tatili | Villa Adresi
Toplam 344 adet sonuç bulundu.

BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 3

Villa Likapa 3

Haftalık / 9000 - 23950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 4

Villa Likapa 4

Haftalık / 8000 - 21950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Egehan

Villa Egehan

Haftalık / 8250 - 20950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Alyans

Villa Alyans

Haftalık / 5950 - 27950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Sisters

Villa Sisters

Haftalık / 9950 - 24950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Story

Villa Story

Haftalık / 8400 - 19950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Bayındır Yağmur

Villa Bayındır Yağmur

Haftalık / 7000 - 31500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Casablanca

Villa Casablanca

Haftalık / 7500 - 23000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Derin Duo

Villa Derin Duo

Haftalık / 5950 - 18725 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Titanik

Villa Titanik

Haftalık / 8000 - 31050 TL


SEÇENEKLERİNİZİ BELİRLEYİN

VİLLA TEMALARI


İLGİLİ YAZILAR

Sizin İçin Seçtiklerimiz

MUHAFAZAKAR VİLLA NEDİR?

Son yıllarda turizm de yeni bir akım olarak kendinden söz ettirmeye başlayan muhafazakar villa tatili terimi, özellikle Türkiye’de 2016’dan sonra büyük bir hız kazanarak ilerleme kaydetmiştir. Bizimde portföyümüzde yer alan ve misafirlerimize muhafazakar tatil imkanı sunan muhafazakar villalar, aynı zamanda havuzu korunaklı villa, helal tatil evleriİslami villa gibi isimlerle de anılmaktadır. Sizde bu kategoride yer alan villalarımıza bir göz atabilir ve ülkemizin en gözde tatil yörelerinin yer aldığı Akdeniz bölgesinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. 

Peki,muhafazakar tatil ve muhafazakar villa nedir ve diğer villalarla arasında ne gibi farklar vardır? 

İslami tatil villaları,İslami gerekliliklere özen ve önem gösteren misafirlerimiz için havuz terası ve havuzunun, aynı zamanda bahçesinin dışarıdan görünemeyecek şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Bu şekilde de muhafazakar kesimden gelen müşterilerimiz tatillerini diledikleri gibi ve huzurlu geçirebilmektedirler. Sizde muhafazakar aile yapısına sahipseniz ve bütün yılın yorgunluğunu atmak istiyorsanız muhafazakar aileler için kiralık villa seçenekleri sunan kategorimizdeki villaları değerlendirebilirsiniz. Sadece yaz tatillerinde değil özel günlerde de kısa süreli konaklamaya uygun villa seçeneklerini değerlendirebilir aileniz ve dostlarınızla kutlamalar yapabilirsiniz.

Havuzu korunaklı villalar özellikle balayı çiftlerinin fazlaca tercih ettiği villa tiplerimizdendir. Gözlerden uzak bir balayı hayali kuran çiftlerimize de muhafazakar villa kategorisinde yer alan villalarımıza bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

Ortak kullanım alanlarından yararlanmanın zor olduğu tatil seçenekleri yerine kalkan muhafazakar tatil villalarını  tercih etmek sizleri mutlu edecek ve de unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacaktır. 

Özellikle doğa içerisinde yer alan ve çoğunlukla İslamlar Köyü, Üzümlü Köyü ve yakın çevresinde sıkça görebileceğimiz muhafazakar tatil imkanı sunan villalarımız ise gözlerden uzak bir tatil için doğru adreslerden biri olacaktır. 

Bunların yanı sıra kalkan merkezde keyifle vakit geçirebilir,tekne turlarına ve sosyal aktivitelere katılabilir, doğa yürüyüşleri yapabilir ve tatiliniz boyunca bölgede ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Muhafazakar villa kiralama alanında geniş seçeneklere yer verdiğimiz ve Antalya muhafazakar tatil dendiği zaman akla ilk gelen beldelerden biri olan kalkandaki seçenekleri sitemizden inceleyebilirsiniz.