Jakuzili Villalar - Jakuzili Villada Balayı Keyfi | Villaadresi
Toplam 168 adet sonuç bulundu.

BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 3

Villa Likapa 3

Haftalık / 3900 - 10000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 4

Villa Likapa 4

Haftalık / 3900 - 10000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Gelincik

Villa Gelincik

Haftalık / 4150 - 14000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Yeniköy

Villa Yeniköy

Haftalık / 4150 - 15000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Selvi

Villa Selvi

Haftalık / 3250 - 9450 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Suelka

Villa Suelka

Haftalık / 3500 - 9500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Lapaz Patara

Villa Lapaz Patara

Haftalık / 3500 - 11500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Kuka

Villa Kuka

Haftalık / 5500 - 11250 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Egehan

Villa Egehan

Haftalık / 4500 - 11900 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Makbara 2

Villa Makbara 2

Haftalık / 3500 - 10950 TL


SEÇENEKLERİNİZİ BELİRLEYİN

VİLLA TEMALARI


İLGİLİ YAZILAR

Sizin İçin Seçtiklerimiz

JAKUZİLİ VİLLALAR 

Jakuzi genellikle bireylerin evlerinde ya da gittikleri jakuzili villalarda rahatlamak ve ya sağlık problemlerinden kurtulmak için kullanmayı tercih ettikleri deyim yerindeyse bir banyo aracıdır. 

Genel olarak küvet ile aynı işlevi gördüğü düşünülse de aslına bakarsanız jakuziler suyu burgaç gibi kıvırma özelliğine sahip ekipmanları sayesinde vücuda bir nevi spa masajı yapmakta ve gün boyu gerilmiş olan kaslarınızı rahatlatmaktadır. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı çokça tercih edilen jakuzili villalarımızda tatil yaparak sizlerde bütün yılın yorgunluğunu atmak için bir fırsat yakalayabilirsiniz. 

Balayı çiftlerimizin de oldukça fazla tercih ettiği jakuzili villalar, fazlaca yorucu olan düğün telaşı ve stresini üzerinizden atabilmeniz adına en harika seçeneklerden biri olacaktır. 

Kiralık Jakuzili villalarımızda aynı zamanda yine siz misafirlerimizin konforu için düşünülmüş birçok ayrıntı yer almaktadır. Sadece sizin kullanımınıza ait olan özel havuz, havuz terası, rahat ve kullanışlı oturma grupları, tam ekipmanlı mutfak, havuz başı salıncakları, barbekü, bahçede kullanılan oturma grupları ve daha fazlası sizleri, seçmiş olduğumuz villalarda bekliyor. 

Sizlerde bütün yılın yorgunluğunu atmak için tatilinizi Akdeniz’in en güzel koylarını ve plajlarını bünyesinde barındıran Kalkan’da geçirebilir, buranın muhteşem havası, doğası ve manzarasının tadını kiralık jakuzili villanızda, yeşilin ve mavinin arasında doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Gün içerisinde jakuzili villanızda keyifli saatler geçirebilir, rahatlayabilir ve günün kalanını kültürel turlar ile zenginleştirebilirsiniz. Adeta bir antik kent cenneti olan Kaş/Kalkan bölgesinde Antiphellos Antik kenti, Xanhtos Antik kenti, Myra Antik kenti, Patara Antik kenti ve de Simena Antik kentini gezerek, bulunduğunuz bölgenin kültürel miraslarıyla ilgili fikir sahibi de olabilirsiniz. 

Sizlerde şimdi sitemizde bulunan seçeneklere göz atabilir, tüm bilgilerin yer aldığı villa detay sayfalarını inceleyebilir ve bizlere rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz.