Lüks Villalar - Kiralık Lüks Tatil Villaları | Villa Adresi
Toplam 134 adet sonuç bulundu.

BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 3

Villa Likapa 3

Haftalık / 3900 - 10000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Likapa 4

Villa Likapa 4

Haftalık / 3900 - 10000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Yeniköy

Villa Yeniköy

Haftalık / 4150 - 15000 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Selvi

Villa Selvi

Haftalık / 3250 - 9450 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Suelka

Villa Suelka

Haftalık / 3500 - 9500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Egehan

Villa Egehan

Haftalık / 4500 - 11900 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Makbara 2

Villa Makbara 2

Haftalık / 3500 - 10950 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Piltara 1

Villa Piltara 1

Haftalık / 3250 - 8500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Lapaz Çimen

Villa Lapaz Çimen

Haftalık / 3500 - 11500 TL
BALAYI VİLLASI
Villa Spring

Villa Spring

Haftalık / 3550 - 10500 TL


SEÇENEKLERİNİZİ BELİRLEYİN

VİLLA TEMALARI


İLGİLİ YAZILAR

Sizin İçin Seçtiklerimiz

LÜKS VİLLALAR 

Özellikle büyük şehirlerde oldukça yoğun ve hareketli geçen bir yılın ardından ailecek kurulan tatil hayallerinin gerçeğe dönüşeceği, doğası, havası, denizi,sosyal aktiviteleri,su sporları ve tarihi yerleri ile Türkiye’nin önemli tatil beldelerinden biri olan Kalkan, size tatilinizi taçlandırabileceğiniz tatil için kiralık villa seçeneği sunabilecek bir tatil bölgesidir.Çoğunlukla geniş aileler ve balayı çiftlerinin tercih ettiği kalkan villa tatili dendiğinde akla gelen lüks villalar; içerisinde barındırdığı birçok özellik sebebiyle bu isimle anılmaktadır. Kendinize ait büyük havuz, geniş havuz terası,havuz terasında yer alan bahçe takımları,salıncaklar, oturma köşeleri ile sizlere ayrıcalıklı bir tatil sunan kiralık lüks villalarımız ile doyasıya bir tatilin keyfini sürebileceksiniz. 

Kalkan kiralık villa portföyümüzde  yer alan bu kiralık lüks villalarda size özel olan geniş havuzlarınız tatiliniz süresince sağlık ve hijyen açısından önem arz etmesinden dolayı her sabah düzenli olarak temizlenmektedir. Bahçe bakımları, dilerseniz temizlik hizmetleri de yine görevli personel tarafından yapılmaktadır. 

Kiralık lüks villanızda keyifli bir tatil geçirirken aynı zamanda Türkiye’nin önemli plajları arasında yer alan Kaputaj ve Patara plajlarında mavi bayraklı suların tadını çıkarabilirsiniz. 

Orman ve deniz manzaralı, merkezden uzak veya merkeze yakın,denize sıfır, geniş balkonlu,deniz manzaralı seçenekleri de içinde barındıran kiralık lüks villalar aynı zamanda çocuk havuzlu,ortak yüzme havuzlu, güvenlik sistemli veya değerli eşyalarınızı saklayabilmeniz açısından önemli olan para kasalarını içinde barındıracak donanıma sahip olabilmektedir. 

Portföyümüzde yer alan villalarımızda tam donanımlı mutfak, geniş ve rahat oturma grupları, temiz nevresim takımları,havlu,geniş yatak,internet,tv, dvd gibi özellikler bulunmaktadır. 

Kiralık lüks villanızda tatilinizi geçirirken aynı zamanda beldedeki diğer aktivitelere katılarak güzel zamanlar geçirmeniz mümkün. Jip safari,tekne turu,su sporları,doğa yürüyüşleri,yamaç paraşütü vb aktiviteler ise bunlardan bazılarıdır. 

Şimdi sizde lüks villalarda havuzun, güneşin ve doğanın keyfini sürmek için zaman kaybetmeyin.